Mísa "truhlář"
keramika, smetanová glazura, podglazurní malba emaily, motiv hoblujícího truhláře v dílně, západní Slovensko, pravděpodobně Stupava, konec 19. století, nepravá, hnědě malovaná značka HL 1760 (Holíč), průměr 34 cm, lehce poškozeno (Zí)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Mísa "truhlář"
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |